Montáž a servis

 

Zabýváme se přímou montáží slaboproudých a silnoproudých instalací v objektech. Díky našim dlouholetým zkušenostem zajišťujeme vlastními montážními skupinami dodávky nejen v oblasti zabezpečovací techniky, ale i v ostatních oborech elektro nízkého napětí.

 

PŘEHLED NÁMI DODÁVANÝCH SYSTÉMŮ

 

 • Poplachový, Zabezpečovací a Tísňový Systém (PZTS, dříve EZS)
  Slouží k signalizaci nebezpečí ve střeženém objektu. Zejména informuje o nežádoucím vniknutí do objektu. Může však být kombinováno i s indikací jiných nebezpečí, jako tísňové hlášení při přepadení či zdravotních obtížích, požární nebezpečí, únik plynu, zaplavení apod.

 

 • Elektronický Požární Systém (EPS)
  Slouží k signalizaci a zabezpečení objektu v případě požáru. Systém nejenže monitoruje objekt na možnost požáru, ale v případě požáru dokáže ovládat kritická zařízení pro rozšíření požáru (vzduchotechnika, odpojení plynu, elektrické energie, případně jiných medií, apod.) nebo aktivovat hasící zařízení.

 

 • Průmyslová Televize (CCTV – Closed Circuit Television)
  Slouží především k celkovému přehledu dění kolem i uvnitř objektu. Velkou výhodou tohoto systému je možnost nahrávání jednotlivých kamer a pozdější analýza záběrů. Dnešní technologie umožňují i vzdálený dohled pomocí internetu či vnitřní sítě.

 

 • Docházkové a identifikační systémy (ACS)
  Slouží ke sledování pohybu osob především v odvětví obchodu a průmyslu. Systém umožňuje nejen sledovat a umožňovat vstupy osob do vybraných prostor, ale i případný export do mzdových databází.

 

 • Strukturovaná kabeláž
  Známá také jako počítačová síť. Jedná se o komunikační optické, metalické kabely a bezdrátové technologie (WiFi), které vytváří síť k propojení periferií, zejména PC, tiskárny apod. Tato kabeláž se také používá pro kamerové systémy apod.

 

 • Společná televizní anténa (STA)
  Anténní rozvod po větších objektech, zejména bytových domů.

 

 • Měření a Regulace (MaR)
  Systém prvků především pro řízení klimatu v objektech a automatizaci procesů. Používá se i pro odečty medií v objektu pro jejich kalkulaci apod.

 

 • Silnoproudé elektroinstalace
  Standardní i nadstandardní rozvody silnoproudu, včetně řešení připojení objektu k síti v rámci nízkého napětí. Dodávky a výpočet osvětlení. Dodávky rozvaděčů apod.

 

 • Moderní elektroinstalace
  Rozvody silnoproudu v objektech, které je většinou ovládáno sběrnicovým nebo bezdrátovými ovladači. Tato elektroinstalace umožňuje široké využití v ovládání objektu, včetně centrálních funkcí, řízení osvětlení, teplot, stínící techniky apod.

 

 • Revize a kontroly zařízení a spotřebičů
  V rámci naší činnosti nabízíme kompletní servis výchozích a pravidelných revizí a kontrol Vašich systémů, instalací a elektrospotřebičů. V případě pravidelných kontrol a revizí kontrolujeme platnost revizí a informujeme Vás o nutnosti revize provést, nebo ji provedeme automaticky.

 

Ke všem námi dodávaným systémům poskytujeme přímý servis a kontroly a revize.