Neustálá manipulace s penězi a ceninami vyžaduje vysoké nároky na bezpečnost. Finanční ústavy musí dbát na nejvyšší míru ochrany osob i majetku. Naše dlouholeté zkušenosti, bezúhonnost a profesionalita vám dávají jistotu té nejvyšší kvality. Stoprocentní bezpečností služby, prověření pracovníci a nejmodernější bezpečnostní technika stojí na špici toho, co nabízíme pro banky a pojišťovny.

Ochráníme majetek a zajistíme bezpečnost pro banky a ostatní finanční ústavy

Pro nové klienty vždy provádíme nezávislý bezpečnostní audit a navrhneme koncepční řešení technické i fyzické zabezpečení objektu. Jsme připraveni zajistit komplexní zabezpečení vaší budovy nebo komplexu budov bezpečnostním kamerových systémem, který napojíme na pult centrální ostrahy (PCO) s nepřetržitou kontrolou. Kvalifikovaní pracovníci sledují dění v chráněných objektech a jsou připraveni jednat, aby zabránili případnému vloupání, krádeži nebo poškození majetku.

Vaši nemovitost nonstop zabezpečíme proškolenou fyzickou ostrahou v civilním oblečení. Poskytneme ochranu při převozu nebo předávání peněz a cenin. Neustále namátkově kontrolujeme bezpečnostní systémy, abychom odhalili i sebemenší nesrovnalosti. Bezpečnostní audit pravidelně opakujeme, aby zabezpečení stále splňovalo nejvyšší možnou kvalitu a abychom předešli jakýmkoliv ztrátám.

Uchováme hodnotu vaší nemovitosti

Využijte služby jednoho ověřeného dodavatele a snižte bezpečnostní riziko i provozní náklady. Postaráme se o technickou správu a údržbu vaší budovy. Dodáme vám ucelený balíček služeb od pravidelného úklidu, přes technickou údržbu a údržbu zeleně po energetický a facility management. Společně s bezpečností službou máte vše „pod jednou střechou“.

Využijte osobní konzultace zdarma

Vyberete si profesionála, se kterým chcete jednat.

Josef Sulla, obchodní ředitel

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu pomocí formuláře a my se Vám ozveme zpátky. Jednoduché a rychlé.

[contact-form-7 id="1149" title="Kontaktní formulář 1"]