Profesionální, pravidelná, technická správa a údržba nemovitosti je podobná jako péče o zdraví. Aby vaše investice vydržela dlouho v perfektním stavu, vyplatí se dbát na prevenci, pravidelné kontroly a pečlivý přístup nepřetržitě po celou dobu.  Zajistíte plynulý chod a udržíte hodnotu vaší administrativní budovy, průmyslové haly, nákupního centra nebo bytového komplexu.

Zajistíme kompletní služby a koncepční přístup v rámci celého životního cyklu objektu. Klademe důraz na pravidelnou údržbu, flexibilně reagujeme na nenadálé události a rychle řešíme odstranění havarijní situace, aby vznikly minimální škody.

Top pět benefitů

  1. jeden dodavatel na kompletní správu nemovitosti
  2. audit stávajícího stavu, detailní plán údržby včetně pravidelné kontroly
  3. dlouhodobý a koncepční přístup s optimálními provozními náklady
  4. získáte flexibilního a zodpovědného partnera pro řešení havarijních situací
  5. pokrytý celý životní cyklus objektu

Kompletní technická správa a údržba od profesionálů. Co získáte?

Provedeme revizi stávajícího stavu a navrhneme efektivní správu a údržbu vaší nemovitosti s důrazem na optimalizaci provozních nákladů.  Koncepční přístup a zkušenosti s komplexní technickou správou objektů ve všech životních cyklech. Důraz na pravidelnou údržbu. Flexibilitu a rychlé reakci na nečekané události. Kvalifikovaný personál. Provoz a kontrolu technologií dle platné legislativy a dlouholetých zkušeností. Souhrnou evidenci dokumentace a revizních zpráv. Zajištění projektového řízení, koordinaci, kontrolu účastníků projektů. Dodavatele doplňkových stavebních prací.