Aktuální pracovní pozice

Přehledný seznam aktuálních pozic rozdělený podle krajů. Pokud Vás nezaujme žádná pozice, dejte nám přesto vědět a klikněte zde.

Nezaujala Vás žádná pozice?

Nevadí, přesto nám napište. Klikněte na tlačítko, vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme zpět.

Proč pracovat v AVES

AVES je jedna z největších společností v oblasti bezpečnosti, ostrahy, úklidových služeb a facility managementu. Klíčem k úspěchu jsou naši zaměstnanci. Ceníme si loajality, spolehlivosti a týmové práce.

Vy vidíte věci trošku jinak. My také. V AVES věříme v lidi. Za každou prací se skrývají skromné, nadšené týmy lidí, jimž vděčíme za skvělé výsledky. Pojďte se s námi podívat na věci trochu jinak.

Věříme, že každý jednotlivec může nabídnout něco hodnotného

Neustále se snažíme zlepšovat a zefektivnit naše služby. Vše, co děláme dnes, můžeme již zítra dělat lépe. Schopnost nacházet řešení téměř neřešitelných problémů je součástí našeho úspěchu a zdrojem inspirace při řešení nových výzev. Je pro nás důležité znát váš názor a jsme otevřeni každému zlepšovacímu návrhu.

  • Nabízíme pracovní uplatnění uchazečům o zaměstnání se zdravotním hendikepem (plně invalidní důchod, částečně invalidní důchod, OZP, OZZ).
  • Pracovní pozice jsou různorodé, vhodné pro muže i ženy.
  • V našich týmech najdou uplatnění absolventi i lidé s dlouholetou praxí. 
  • Studenti si u nás vydělají a získají cenné pracovní zkušenosti.

Zajímá Vás nabídka
volných pracovních míst?

I když jste třeba nenašli ideální pozici přímo pro Vás, ozvěte se nám a třeba společně něco najdeme. Stačí zavolat, poslat zprávu nebo vyplnit formulář a my se Vám ozveme zpět. Je to jednoduché, stačí pár kliknutí.

Hana Součková personalistka pro Moravu

Bc. Lívia Kubačková personalistka pro Čechy

Kontaktujte nás

Vy vidíte věci trošku jinak. My také. V AVES věříme v lidi. Za každou prací se skrývají skromné, nadšené týmy lidí, jimž vděčíme za skvělé výsledky. Pojďte se s námi podívat na věci trochu jinak.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.