Příjemné uvítání a čisté prostředí ocení po dlouhé cestě nebo celodenní prohlídce města každý turista. Někteří návštěvníci zůstanou na jednu noc, někdo se ubytuje na celý týden, ale všichni se chtějí cítit hezky a bezpečně jako doma. Pomůžeme vám, aby hosté byly spokojení a rádi se vraceli. Spokojený zákazník doporučí váš hotel své rodině i známým. Pro hotely a ubytovací zařízení zajistíme recepční služby, fyzickou ostrahu i úklidové služby.

Kompletní recepční, úklidové i bezpečnostní služby pro hotely

Ochotný personál a dobré zázemí posunou váš hotel na špici žebříčku hodnocení. Pro hotelové recepce pečlivě vybíráme pracovníky s výbornou komunikační schopností a důrazem na profesionální a reprezentativní vystupování a s potřebnou jazykovou vybaveností. Zajistíme fungující recepci 24 hodin denně nebo kombinaci recepční během dne a fyzické ostrahy v noci. Parkování zabezpečíme kamerovým systémem nebo stálým pracovníkem, který poskytne plynulý průjezd a nasměřuje hosty k volným parkovacím místům anebo k recepci.

Čisté a upravené prostředí za každých podmínek zajistíme pravidelným úklidem. Postaráme se o technickou správu budovy i údržbu venkovních prostor v letních i zimních měsících včetně zeleně. V případě nečekaných nebo havarijních situací jsme tím správným partnerem, který vás nenechá na holičkách.

Staráme se

Na trhu jsme přeci jen už spoustu let a máme mnoho spokojených klientů z různých oborů podnikání.

Využijte osobní konzultace zdarma

Vyberete si profesionála, se kterým chcete jednat.

Bc. Jiří Vorel, obchodník pro Čechy

Kateřina Jůzová, obchodník pro Moravu

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu pomocí formuláře a my se Vám ozveme zpátky. Jednoduché a rychlé.