Příjemné uvítání a čisté prostředí ocení po dlouhé cestě nebo celodenní prohlídce města každý turista. Někteří návštěvníci zůstanou na jednu noc, někdo se ubytuje na celý týden, ale všichni se chtějí cítit hezky a bezpečně jako doma. Pomůžeme vám, aby hosté byly spokojení a rádi se vraceli. Spokojený zákazník doporučí váš hotel své rodině i známým. Pro hotely a ubytovací zařízení zajistíme recepční služby, fyzickou ostrahu i úklidové služby.

Kompletní recepční, úklidové i bezpečnostní služby pro hotely

Ochotný personál a dobré zázemí posunou váš hotel na špici žebříčku hodnocení. Pro hotelové recepce pečlivě vybíráme pracovníky s výbornou komunikační schopností a důrazem na profesionální a reprezentativní vystupování a s potřebnou jazykovou vybaveností. Zajistíme fungující recepci 24 hodin denně nebo kombinaci recepční během dne a fyzické ostrahy v noci. Parkování zabezpečíme kamerovým systémem nebo stálým pracovníkem, který poskytne plynulý průjezd a nasměřuje hosty k volným parkovacím místům anebo k recepci.

Čisté a upravené prostředí za každých podmínek zajistíme pravidelným úklidem. Postaráme se o technickou správu budovy i údržbu venkovních prostor v letních i zimních měsících včetně zeleně. V případě nečekaných nebo havarijních situací jsme tím správným partnerem, který vás nenechá na holičkách.

Staráme se

Na trhu jsme přeci jen už spoustu let a máme mnoho spokojených klientů z různých oborů podnikání.

Využijte osobní konzultace zdarma

Vyberete si profesionála, se kterým chcete jednat.

Josef Sulla, obchodní ředitel

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu pomocí formuláře a my se Vám ozveme zpátky. Jednoduché a rychlé.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.