Chápeme, že vaší prioritou je zajistit plynulý chod vaší výroby a zaměřit se na obchodní činnost. Přitom máte vysoké požadavky na bezpečnost osob i zabezpečení majetku. Postaráme se o komplexní technickou správu a údržbu i bezpečnost ve vašem výrobním areálu. Víme, jak fungují průmyslové objekty, jak důležitá je pravidelná údržba budov i nepřetržité zabezpečení objektu ostrahou.

Spolehlivý partner pro průmyslové objekty

Nonstop fyzická ostraha, pravidelné úklidové služby i garance rychlého řešení havarijních situací to vše zajistíme pro dvousměnný i třísměnný provoz. Pro zajištění bezpečnosti osob a ochrany majetku uděláme nezávislý bezpečnostní audit a doporučíme koncepční řešení podle situační dispozice a potřeb vašeho průmyslového areálu včetně parkovacích ploch. Nainstalujeme kamerový systém napojený na pult centralizované ochrany (PCO).

Zajistíme celoroční úklid chodníků, parkovišť, příjezdových komunikací a údržbu zelených ploch, keřů, trávníků. V zimních měsících držíme sněhovou pohotovost. Pro speciální úklidové služby jako výškové práce, čištění klimatizace nebo průmyslové čištění konstrukcí ve výrobních halách a plášťů budov zvolte spolehlivého partnera a neuděláte chybu.

Pro všechny budovy ve vašem areálu můžete využít facility management i energetický management a ušetřit za provozní náklady.

Staráme se

Na trhu jsme přeci jen už spoustu let a máme mnoho spokojených klientů z různých oborů podnikání.

Využijte osobní konzultace zdarma

Vyberete si profesionála, se kterým chcete jednat.

Josef Sulla, obchodní ředitel

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu pomocí formuláře a my se Vám ozveme zpátky. Jednoduché a rychlé.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.