Chápeme, že vaší prioritou je zajistit plynulý chod vaší výroby a zaměřit se na obchodní činnost. Přitom máte vysoké požadavky na bezpečnost osob i zabezpečení majetku. Postaráme se o komplexní technickou správu a údržbu i bezpečnost ve vašem výrobním areálu. Víme, jak fungují průmyslové objekty, jak důležitá je pravidelná údržba budov i nepřetržité zabezpečení objektu ostrahou.

Spolehlivý partner pro průmyslové objekty

Nonstop fyzická ostraha, pravidelné úklidové služby i garance rychlého řešení havarijních situací to vše zajistíme pro dvousměnný i třísměnný provoz. Pro zajištění bezpečnosti osob a ochrany majetku uděláme nezávislý bezpečnostní audit a doporučíme koncepční řešení podle situační dispozice a potřeb vašeho průmyslového areálu včetně parkovacích ploch. Nainstalujeme kamerový systém napojený na pult centralizované ochrany (PCO).

Zajistíme celoroční úklid chodníků, parkovišť, příjezdových komunikací a údržbu zelených ploch, keřů, trávníků. V zimních měsících držíme sněhovou pohotovost. Pro speciální úklidové služby jako výškové práce, čištění klimatizace nebo průmyslové čištění konstrukcí ve výrobních halách a plášťů budov zvolte spolehlivého partnera a neuděláte chybu.

Pro všechny budovy ve vašem areálu můžete využít facility management i energetický management a ušetřit za provozní náklady.

Staráme se

Na trhu jsme přeci jen už spoustu let a máme mnoho spokojených klientů z různých oborů podnikání.

Využijte osobní konzultace zdarma

Vyberete si profesionála, se kterým chcete jednat.

Bc. Jiří Vorel, obchodník pro Čechy

Kateřina Jůzová, obchodník pro Moravu

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu pomocí formuláře a my se Vám ozveme zpátky. Jednoduché a rychlé.