Recepční služby

Potřebujete zajistit bezproblémový 24 hodinový chod vaší recepce? Záleží vám na příjemném a profesionálním prvním dojmu, který získá každý, kdo vstoupí do vaší administrativní budovy, výrobního závodu nebo hotelu?

Chcete mít neustálý přehled o pohybu osob a vozidel, které se ve vašem areálu či budově pohybují? A v případě technické závady nebo havárie mít pracovníka, který okamžitě reaguje a informuje zodpovědné osoby? Dobře zaškolená recepční nebo vrátný, kteří znají perfektně každé zákoutí vaší nemovitosti, je přesně to, co hledáte.

Služby, které by vás mohly zajímat

Zakládáme si na pečlivém výběru pracovníků. Pro recepční služby najdeme osobu s vysoce profesionálním a reprezentativním vystupováním a s nadstandardní komunikační schopností. Pro vrátné služby zodpovědnou osobu, která má přehled a umí řešit nestandardní situace. Pro maximální pocit bezpečí zajistíme fyzickou ostrahu. 

Nechte hladký chod
recepce na nás! Co získáte?

Zvolit můžete příjemnou a reprezentativní recepční službu 24 hodin denně nebo kombinaci recepční služby přes den a bezpečnostní ostrahy v noci.

Recepční a office služba je standardně spojena s nutností znalosti administrativního charakteru, obsluhou IT a dalších technologií. Její součástí může být i činnost ostrahy při vstupu do objektu. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a jsou připraveni zajistit hladký chod i vaší recepce.

Využijte naše recepční a vrátné služby jako náhradní plnění.

Top pět benefitů

Zaměřujeme se na poskytování kompletních vrátných a recepčních služeb. Co Vám ale spolupráce s námi přináší navíc?

Profesionální vrátné a recepční služby AVES

Zakládáme si na pečlivém výběru pracovníků. Pro recepční služby najdeme osobu s vysoce profesionálním a reprezentativním vystupováním a s nadstandardní komunikační schopností. Pro vrátné služby zodpovědnou osobu, která má přehled a umí řešit nestandardní situace. Pro maximální  pocit bezpečí zajistíme fyzickou ostrahu.

Chcete i vy kvalitu na recepci? Ozvěte se nám.

Staráme se

Na trhu jsme již od roku 1991 a v našem portfoliu máme již stovky spokojených klientů. Přesvědčte se sami.

Využijte osobní konzultace zdarma

Vyberete si profesionála, se kterým chcete jednat.

Josef Sulla, obchodní ředitel

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu pomocí formuláře a my se Vám ozveme zpátky. Jednoduché a rychlé.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.