Potřebujete mít nepřetržitý přehled, kdo se pohybuje na vašem pozemku anebo včas zabránit nežádoucímu narušení objektu. Zajistíme nepřetržitý dohled 24 hodin denně. Pro vzdálený monitoring využíváme moderně vybavené dohledové stanoviště pult centrální ochrany PCO s neustálou obsluhou. Kvalifikovaní pracovníci nepřetržitě sledují dění v chráněných objektech a jsou připraveni jednat, aby zabránili vzniku případného vloupání, krádeží, škody na majetku a jiných kriminálních činů.

Vzdálený nepřetržitý monitoring objektů vás nechá klidně spát

 • Získáte nepřetržitý aktuální dohled vaší nemovitosti 24 hodin 7 dní v týdnu i kamerový záznam.
 • Kvalifikovaná obsluha okamžitě reaguje na sebemenší odchylku od normálu. Obratem vyhodnotí situaci, a pokud se nejedná o planý poplach, vyšle na místo zásahovou jednotku v podobě fyzické ostrahy.
 • V případě nutnosti je ihned informován majitel nebo správce objektu popřípadě také Policie ČR či Hasičský záchranný sbor.
 • Pro online monitoring objektů využíváme moderně vybavený pult centrální ochrany PCO, který je napojen na elektronický zabezpečovací systém, elektronickou požární signalizaci nebo bezpečnostních kamery.
 • Do týmu pečlivě vybíráme kvalifikované a trestně bezúhonné pracovníky.
 • Službu můžeme poskytnout v rámci náhradního plnění.

Pult centrální ochrany PCO v praxi

 1. Zabezpečení objektů začíná rozčleněním prostoru do monitorovaných úseků. V těchto zónách jsou strategicky umístěna detekční zařízení
 2. Aktuální záznam je ve stejnou dobu přenášen do dohledového centra, kde proškolení operátoři ve směnách hlídají 24 hodin denně 7 dnů v týdnu střežené objekty.
 3. Sledování hlídaných objektů pomocí nepřetržitého online monitoringu výrazně přispívá k dopadení pachatele.
 4. Zařízení se aktivují například při pohybu společně s nejbližší nainstalovanou bezpečnostní kamerou, která ihned začne nahrávat místo nečekaného dění na záznam.
 5. Operátoři pultu centralizované ochrany PCO reagují na základě smluvní dohody, například okamžitým výjezdem zásahové jednotky, kontaktuje majitele nebo správce objektu, případně přivolá Policii ČR.

Využijte osobní konzultace zdarma

Vyberete si profesionála, se kterým chcete o ostraze jednat.

Obchodník pro Čechy, Pobočka Praha

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu pomocí formuláře a my se Vám ozveme zpátky. Jednoduché a rychlé.

[contact-form-7 id="1149" title="Kontaktní formulář 1"]