Říká se, čistota půl zdraví. A o zdraví pacienta jde především. Za nás druhá půlka je perfektní technický stav budovy a bezpečnost v objektu. My zajistíme obojí a vy můžete plně věnovat čas a úsilí péči o pacienty. Zajistíme kompletně technickou správu a údržbu nemocnice včetně bezpečnostní služby. Jsme tu proto, abyste se mohli na svoji práci stoprocentně soustředit a nemuseli se zatěžovat provozními záležitostmi.

Dokonalá údržba nemocnice pro kvalitní péči pacientů

Využijte naše zkušenosti s technickou správou budov, energetickým managementem a údržbou nemovitostí a snižte si provozní náklady. Investujte svůj drahocenný čas do lékařské praxe, výzkumu nebo k relaxaci a údržbu nemocnice nechte na nás. Zajistíme pravidelný i nárazový úklid včetně dohledu kvality, údržbu venkovních prostor i zeleně, servis a revize technologií.

Pro bezpečný provoz vybereme zodpovědné pracovníky ostrahy a vrátné. Zajistíme ostrahu parkovacích ploch v areálu, nainstalujeme bezpečnostní kamerový systém. Vy pečujete o zdraví pacientů, my se staráme o plynulý chod nemocnice.

Staráme se

Na trhu jsme přeci jen už spoustu let a máme mnoho spokojených klientů z různých oborů podnikání.

Využijte osobní konzultace zdarma

Vyberete si profesionála, se kterým chcete jednat.

Bc. Jiří Vorel, obchodník pro Čechy

Karel Soukup obchodník pro Čechy

Kateřina Jůzová, obchodník pro Moravu

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu pomocí formuláře a my se Vám ozveme zpátky. Jednoduché a rychlé.