Říká se, čistota půl zdraví. A o zdraví pacienta jde především. Za nás druhá půlka je perfektní technický stav budovy a bezpečnost v objektu. My zajistíme obojí a vy můžete plně věnovat čas a úsilí péči o pacienty. Zajistíme kompletně technickou správu a údržbu nemocnice včetně bezpečnostní služby. Jsme tu proto, abyste se mohli na svoji práci stoprocentně soustředit a nemuseli se zatěžovat provozními záležitostmi.

Dokonalá údržba nemocnice pro kvalitní péči pacientů

Využijte naše zkušenosti s technickou správou budov, energetickým managementem a údržbou nemovitostí a snižte si provozní náklady. Investujte svůj drahocenný čas do lékařské praxe, výzkumu nebo k relaxaci a údržbu nemocnice nechte na nás. Zajistíme pravidelný i nárazový úklid včetně dohledu kvality, údržbu venkovních prostor i zeleně, servis a revize technologií.

Pro bezpečný provoz vybereme zodpovědné pracovníky ostrahy a vrátné. Zajistíme ostrahu parkovacích ploch v areálu, nainstalujeme bezpečnostní kamerový systém. Vy pečujete o zdraví pacientů, my se staráme o plynulý chod nemocnice.

Staráme se

Na trhu jsme přeci jen už spoustu let a máme mnoho spokojených klientů z různých oborů podnikání.

Využijte osobní konzultace zdarma

Vyberete si profesionála, se kterým chcete jednat.

Josef Sulla, obchodní ředitel

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu pomocí formuláře a my se Vám ozveme zpátky. Jednoduché a rychlé.

[contact-form-7 id="1149" title="Kontaktní formulář 1"]